Блок живлення Chieftec iARENA GPA GPA-400S8
Відео 1Фото 4 |
Chieftec iARENA GPA GPA-400S8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec iARENA GPA GPA-400S8
Усі ціни 54 →CHIEFTEC i-ARENA 400W (GPA-400S8) OEM GPA-400S8 | 1 627 грн. |
Chieftec GPA-400S8 | 1 671 грн. |
CHIEFTEC GPA-400S8 | 1 550 грн. |
Блок питания Chieftec 400w gpa-400s8 | 1 535 грн. |
ще 20 пропозицій
2 4 7 5 |
Вісім років відпрацював без нарікань. Тягнув 95 Ватний старий Атлон, і видяху, що також їсть 230 Ват. Причому Атлон розігнаний із 3 до 3,5 ГГц. Тепер вирушив на пенсію у збірку на Райзені З 3200G, без дискретки він ще 10 років поживе. Надійність, тижнями не вимикалася. Шумний у навантаженні, реально видає не більше 400 Ватів. |
Г.О.В.Н.О Дешёвый Очень маленький КПД(72%). Пользуюсь больше года. Относительно плохая начинка. користуюся Chieftec GPA-400S місяць і більше рекомендую не купувати |
Гірше БЖ не бачив. При включенні відразу ж заіскрил, ПК не запустився, вимкнув. Нічого не працює Помер одразу після включення в розетку користуюся Chieftec GPA-600S менше місяця |
Показано 3 з 20 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Chieftec iARENA GPA
Ціни на Chieftec iARENA GPA |
---|---|---|---|---|
Chieftec iARENA GPA GPA-400S8 | від 1 439 грн. | 55 пропозицій | ||
Chieftec iARENA GPA GPA-450S8 | від 1 481 грн. | 53 пропозиції | ||
Chieftec iARENA GPA GPA-500S8 | від 1 521 грн. | 52 пропозиції | ||
Chieftec iARENA GPA GPA-700S | від 2 024 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →