Смеситель Gappo G4303-8
Фото 11 |
Gappo G4303-8 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Gappo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Gappo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Gappo G4303-8
Все цены 26 →Змішувач для кухні GAPPO чорний/хром G4303-6 | 5 173 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води GAPPO чорний/хром латун | 5 173 грн. |
Змішувач для кухні Gappo G4303-6 з підключенням фільтра чорний/хром | 5 173 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням фільтра GAPPO G4303-6, черний/хром 10448 | 5 173 грн. |
Смеситель для кухни GAPPO G4303-6 | 4 656 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →