Унитаз Geberit Selnova 501.751.00.1
Фото 5 |
Geberit Selnova 501.751.00.1 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Geberit 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Geberit.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Geberit Selnova 501.751.00.1
Все цены 14 →Унітаз підвісний Geberit Selnova Rimfree 501.751.00.1 із сидінням Soft Clo | 7 647 грн. |
Унітаз підвісний Geberit Selnova (535598) 535598 | 6 069 грн. |
Унітаз підвісний Geberit Selnova Rimfree 501.751.00.1 із сидінням Soft Clo | 7 647 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий GEBERIT Selnova із сидінням з мікроліф | 7 647 грн. |
Geberit Geberit SelNova Rimfree 501.751.00.1 с сиденьем slow closing | 7 647 грн. |
eще 9 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →