Машинка для стрижки Gemei GM-6010
Фото 6 |
Gemei GM-6010 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-6010
Машинка для стрижки Geemy GM-6010 професійна акумуляторна для волосся та б | 590 грн. |
Машинка для стрижки Geemy GM-6010 Professional Hair Clipper USB | 490 грн. |
Машинка для стрижки професійна акумуляторна для волосся та бороди з USB та | 490 грн. |
Машинка для стрижки волосся та бороди на акумуляторі Geemy GM-6010професій | 490 грн. |
Машинка для стрижки волосся та бороди на акумуляторі Geemy GM-6010професій | 580 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →