Електрогенератор GENERGY Candanchu-S
Відео 1Фото 6 |
GENERGY Candanchu-S |
|
Захист розетки від вологи IP67
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GENERGY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GENERGY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GENERGY Candanchu-S
Усі ціни 7 →Генератор бензиновий GENERGY CANDANCHU S 7000W | 61 900 грн. |
Бензиновый генератор Genergy CANDANCHU-S | 44 999 грн. |
Генератор бензиновий GENERGY CANDANCHU S 7 кВт 240066090 | 61 900 грн. |
Genergy CANDANCHU-S | 44 999 грн. |
Бензиновый генератор Genergy CANDANCHU-S | 44 999 грн. |
Генератор бензиновий GENERGY CANDANCHU S 6.5/7 кВт 3 фази AVR (84365319404 | 45 000 грн. |
Генератор бензиновий GENERGY CANDANCHU S 6.5 кВт 3 фази | 61 900 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →