Електрогенератор Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3
Відео 13Фото 5 |
Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konner&Sohnen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konner&Sohnen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3
Усі ціни 30 →Генератор бензиновый Konner&Sohnen KS 10000E-3 ATS 000000737 | 50 599 грн. |
Генератор бензиновый Konner&Sohnen KS 10000Е ATS-3 | 50 599 грн. |
Бензиновый генератор Konner & Sohnen KS 10000E-3 ATS 104158 | 50 599 грн. |
Генератори Konner&Sohnen KS 10000E-3 ATS | 44 500 грн. |
Бензиновий генератор KÖNNER&SÖHNEN KS 10000E-3 ATS АКЦІЯ: 20л палива+ олія | 50 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель KS 10000E-3 — немає функції автозапуску
- Модель KS 10000E ATS-3 — є функція автозапуску
Модификації Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3
Ціни на Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3 |
---|---|---|---|---|
Konner&Sohnen KS 10000E | від 36 999 грн. | 44 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 10000E-3 | від 42 500 грн. | 36 пропозицій | ||
Konner&Sohnen KS 10000E ATS | від 37 000 грн. | 42 пропозиції | ||
Konner&Sohnen KS 10000E ATS-3 | від 44 299 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →