Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE 16G (GV-N408SWF3-16GD)
Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE 16G |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE 16G
Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER WINDFORCE 16384MB (GV-N408SWF3-16GD) GV-N4 | 50 999 грн. |
Видеокарта GIGABYTE GeForce RTX4080 SUPER 16Gb WINDFORCE (GV-N408SWF3-16GD | 48 571 грн. |
Відеокарта Gigabyte RTX 4080 Super 16GB GDDR6X Windforce (GV-N408SWF3-16GD | 55 354 грн. |
Відеокарта Gigabyte RTX 4080 Super 16GB GDDR6X Windforce (GV-N408SWF3-16GD | 55 240 грн. |
Відеокарта Gigabyte RTX 4080 Super 16GB GDDR6X Windforce (GV-N408SWF3-16GD | 55 322 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →