Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/45 R20 101V
Відео 22Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/45 R20 101V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/45 R20 101V
Усі ціни 14 →Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/45 R20 101V | 8 424 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/45 R20 101V | 8 620 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/45 R20 101V FP | 9 436 грн. |
Летние шины Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/45 R20 101V 1001201965 | 8 738 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 (255/45R20 101V) | 9 425 грн. |
ще 9 пропозицій
0 0 3 6 |
Багато хто з знайомих їздить на цій гумі, нарікань немає, але зношується швидко при активній експлуатації (шашки по місту, або гонки по трасі). При спокійній їзді вистачить на 3-4 сезони. Аквапланування
Керованість Гальмування на сухому покритті Стійка до ям і поганої дороги Незначний шум Зношується не так швидко як конкуренти Ціна Hagreaves: користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107V більше року |
Показано 1 з 9 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/45 R20 101V
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/45 R20 101V |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/45 R20 101V | від 8 424 грн. | 14 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/45 R20 105W | від 8 800 грн. | 29 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/45 R20 105W Seal | від 13 139 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →