Зимова шина Kumho WinterCraft WP52 195/60 R15 88T
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Kumho WinterCraft WP52 195/60 R15 88T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho WinterCraft WP52 195/60 R15 88T
Усі ціни 27 →Шина Kumho WinterCraft WP52 195/60 R15 88T | 2 386 грн. |
Kumho WinterCraft WP-52 195/60 R15 88T | 2 534 грн. |
Kumho WINTERCRAFT WP52 195/60 R15 88T (9098711589) | 3 870 грн. |
Kumho WinterCraft WP52 195/60 R15 88T | 2 742 грн. |
Kumho WinterCraft WP52 (195/60R15 88T) | 2 462 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →