Зимова шина Hankook Winter I*Cept RS3 W462 195/60 R15 88T
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Winter I*Cept RS3 W462 195/60 R15 88T 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Winter I*Cept RS3 W462 195/60 R15 88T
Усі ціни 36 →Шина Hankook Winter i*cept RS3 W462 195/60 R15 88T | 2 280 грн. |
Hankook Winter i*cept RS3 W462 195/60 R15 88T | 2 471 грн. |
Hankook Winter I*Cept RS3 W462 195/60 R15 88T | 2 701 грн. |
Hankook Winter I*Cept RS3 W462 (195/60R15 88T) | 2 356 грн. |
Зимние шины Hankook Winter I*Cept RS3 W462 195/60 R15 88T 1002261990 | 2 435 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Winter I*Cept RS3 W462 195/60 R15 88T
Ціни на Hankook Winter I*Cept RS3 W462 195/60 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Hankook Winter I*Cept RS3 W462 195/60 R15 88H | від 2 233 грн. | 26 пропозицій | ||
Hankook Winter I*Cept RS3 W462 195/60 R15 88T | від 2 280 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →