Зимова шина Lassa Iceways 2 195/60 R15 88T
Відео 11Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Lassa Iceways 2 195/60 R15 88T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Iceways 2 195/60 R15 88T
Усі ціни 50 →Шина Lassa ICEWAYS 2 195/60 R15 88T шип | 2 651 грн. |
Lassa Iceways 2 195/60 R15 88T (под шип) | 2 203 грн. |
Lassa Iceways 2 195/60 R15 88T (під шип) | 2 550 грн. |
Lassa Iceways 2 (195/60R15 88T) | 2 223 грн. |
Зимние шины Lassa Iceways 2 195/60 R15 88T (шип) 1001088345 | 2 823 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →