Зимова шина Goodyear Ultra Grip Performance G1 205/60 R16 92H
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Ultra Grip Performance G1 205/60 R16 92H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Ultra Grip Performance G1 205/60 R16 92H
Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 205/60 R16 92H | 4 108 грн. |
Шины Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 205/60 R16 92H | 4 430 грн. |
GoodYear Ultra Grip Performance Gen-1 205/60R16 92 H | 3 953 грн. |
Третій сезон на ній. Аквапланування, сніг, дощ всій цій гумі під силу. Ціна природно. Валерий Долотов: користуюся Goodyear Ultra Grip Performance G1 225/55 R17 101V більше року |
Додати відгук
anonim
19 жовтня 2016, 01:15
В чем отличие этой резины от Goodier Ultra Grip ice 2 #
Эти две резины очень похожи. В чем отличие между ними?
Відеоогляди
Модификації Goodyear Ultra Grip Performance G1 205/60 R16 92H
Ціни на Goodyear Ultra Grip Performance G1 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip Performance G1 205/60 R16 92H | від 3 953 грн. | 3 пропозиції | ||
Goodyear Ultra Grip Performance G1 205/60 R16 92H Audi | від 3 960 грн. | 13 пропозицій | ||
Goodyear Ultra Grip Performance G1 205/60 R16 96H Run Flat | від 2 700 грн. | 2 пропозиції | ||
Goodyear Ultra Grip Performance G1 205/60 R16 96H Run Flat BMW/Mini | від 8 100 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →