Варильна поверхня Gorenje GW 6D42 CLB чорний (737665)
Фото 7 |
Gorenje GW 6D42 CLB чорний слонова кістка чорний |
|
Елегантна вбудована газова варильна поверхня зі зручним механічним управлінням, міцним емальованим робочим столом і потужною WOK-конфоркою. Відрізняється ромбовидної компонуванням конфорок, оригінальним дизайнерським рішенням (ручки кранів в стилі рустик) і високою якістю збірки, яка виконується в Словенії. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на використання в стилізованих інтер'єрах.
У конструкції варильної поверхні Gorenje GW 6d42 CLB застосовуються прості і надійні механічні газові крани. Автоматичний підпал виконується за допомогою електричної системи, контакти якої вбудовані в механізм повороту ручок. Завдяки такому рішенню, включення конфорок і управління їх потужністю можна виконувати однією рукою. Сталева основа, захищена високоміцної багатошарової емаллю, демонструє високу твердість, стійкість до утворення подряпин і легко очищається від усіх типів забруднень за допомогою популярних засобів побутової хімії. 4 конфорки діаметром 54/74/74/123 мм розвивають різну теплову потужність 1050/1800/1800/3500 Вт. Турбоконфорка з двома рядами полум'я здатна забезпечити рівномірний Підігрів WOK-посуду, що має напівсферичне днище. Високий рівень безпеки забезпечує система газ-контролю, що зупиняє подачу газу при зриві полум'я будь-який з пальників.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GW 6D42 CLB чорний
Усі ціни 31 →Варильна поверхня газова Gorenje GW6D42CLB | 10 721 грн. |
Gorenje - GW 6 D 42 CLB | 10 159 грн. |
Варочная поверхность газовая Gorenje GW6D42CLB | 11 199 грн. |
Варочная поверхность Gorenje GW 6D42 CLB | 11 988 грн. |
Варильна поверхня газова Gorenje GW6D42CLB | 12 534 грн. |
Модификації Gorenje GW 6D42 CLB
Ціни на Gorenje GW 6D42 CLB |
---|---|---|---|---|
Gorenje GW 6D42 CLI слонова кістка | від 9 606 грн. | 54 пропозиції | ||
Gorenje GW 6D42 CLB чорний | від 10 009 грн. | 32 пропозиції |