Змішувач Grohe BauCurve 23599000
Фото 14 |
Grohe BauCurve 23599000 Bauбез ручного душу |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe BauCurve 23599000
Усі ціни 14 →Змішувач для ванни GROHE BAU CURVE 23599000 | 3 140 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом GROHE BauCurve хром | 3 603 грн. |
Змішувач для ванни Grohe BauCurve (23599000) 23599000 | 3 526 грн. |
Змішувач для ванни Grohe BauCurve хром (23599000) 23599000 | 3 424 грн. |
Смеситель Grohe BauCurve (23599000) 23599000 | 3 185 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →