Змішувач Koller Pool Kvadro Start KS 0100
Фото 3 |
Koller Pool Kvadro Start KS 0100 Kvadro Startбез ручного душу |
|
Аератор Neoperl. Керамічний картридж Sedal (Іспанія).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Koller Pool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Koller Pool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Koller Pool Kvadro Start KS 0100
Усі ціни 14 →Змішувач для ванни Koller Pool Kvadro Start чорний матовий KS0100B | 3 944 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KOLLER POOL Kvadro S | 3 944 грн. |
Koller Pool Koller Pool Kvadro Start змішувач для ванни - KS0100 | 3 443 грн. |
Змішувач для ванни Koller Pool Kvadro Start чорний матовий KS0100B | 3 934 грн. |
Змішувач-кран для ванни KOLLER POOL Kvadro Start KS0100 | 2 927 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →