Змішувач Grohe BauFlow 29045000
Grohe BauFlow 29045000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe BauFlow 29045000
Усі ціни 12 →Змішувач для ванни Grohe Bau Flow (колір - хром), в комплекті із приховано | 4 984 грн. |
Grohe Grohe BauFlow 29045000 | 4 680 грн. |
Змішувач для ванни Grohe Bauflow (336212) 336212 | 4 680 грн. |
Змішувач прихованого монтажу з перемикачем GROHE BauFlow хром латунь 177x1 | 4 680 грн. |
Змішувач для ванни прихованого монтажу Grohe BauFlow (29045000) 29045000 | 4 680 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →