Змішувач Grohe Blue Pure Start 30595000
Фото 5 |
Grohe Blue Pure Start 30595000 |
|
Окремі водотоки для питної та водопровідної води.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Blue Pure Start 30595000
Усі ціни 8 →Змішувач для кухні Grohe Blue Pure Start хром 30595000 під фільтровану вод | 9 315 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води GROHE Blue Pure Start х | 9 630 грн. |
Grohe Blue Pure Start Filtrująca Stal Nierdzewna 30595DC0 | 10 800 грн. |
Grohe Blue Pure Start Filtrująca Stal Nierdzewna 30595DC0 | 11 070 грн. |
Змішувач для кухні Grohe Blue Pure Start хром 30595000 під фільтровану вод | 9 315 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →