Верхній душ Grohe Rainshower Mono 310 22121KF0
Відео 1Фото 8 |
Grohe Rainshower Mono 310 22121KF0 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean). Внутрішній канал охолодження для тривалого терміну служби. DreamSpray забезпечує однаковий потік води із кожної форсунки. Може використовуватись із проточним водонагрівачем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower Mono 310 22121KF0
Верхній душ з утримувачем Ø310 мм Grohe Rainshower Mono 310 (колір - чорни | 22 905 грн. |
Верхній душ із кронштейном GROHE Rainshower 310мм латунний чорний 22121KF0 | 22 905 грн. |
Grohe Grohe Rainshower 310 Mono 22121KF0 | 22 905 грн. |
Grohe-Rainshower Mono 310 Phantom Black 22121KF0 | 18 560 грн. |
Grohe-Rainshower Mono 310 Phantom Black 22121KF0 | 19 488 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →