Верхній душ Kludi A-QA 644400500 (644409100)
Kludi A-QA 644400500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kludi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kludi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kludi A-QA 644400500
Усі ціни 32 →Верхній душ Kludi A-QA 400 мм хром 6444005-00 | 22 109 грн. |
Лійка для верхнього душу KLUDI A-QA квадратна 400x400мм латунна хром 64440 | 23 994 грн. |
Верхній душ Kludi A-QA (644400500) 644400500 | 19 608 грн. |
Kludi Kludi A-QA Верхній душ 400*400 мм,ілий - 644409100 | 19 309 грн. |
Верхній душ KLUDI A-QA квадратный, без кронштейна 400x400 мм, хром 6444005 | 23 436 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Kludi A-QA 644400500:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень
- Різьбове з'єднання — 1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →