Варильна поверхня Grunhelm GPG 6254 BF чорний
Фото 5 |
Grunhelm GPG 6254 BF чорний 2021 рікчавунні решітки білий чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GPG 6254 BF чорний
Усі ціни 22 →Grunhelm GPG 6254 BF | 7 475 грн. |
Варочная поверхность Grunhelm GPG 6254 BF | 6 561 грн. |
Варильна поверхня Grunhelm GPG 6254 BF | 6 840 грн. |
Газовая варочная поверхность grunhelm gpg 6254 bf | 6 459 грн. |
Grunhelm GPG 6254 BF | 6 213 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Grunhelm GPG 6254 BF
Ціни на Grunhelm GPG 6254 BF |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GPG 6254 WF білий | від 6 336 грн. | 25 пропозицій | ||
Grunhelm GPG 6254 BF чорний | від 6 113 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →