Болгарка GTM AG125/1100E (F82011)
Відео 1Фото 4 |
GTM AG125/1100E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM AG125/1100E
Усі ціни 10 →Болгарка GTM AG-125/1100E мережева, 1100 Вт, 125 мм (F82011) F82011 | 2 359 грн. |
Кутова шліфмашина GTM AG-125/1100E (1.1 кВт, 125 мм) 2279 | 2 360 грн. |
Кутова шліфмашина GTM 125 мм AG-125/1100E (F82011) F82011 | 2 143 грн. |
Кутова шліфувальна машина GTM 125 мм AG-125/1100E (F82011) 2279 | 2 360 грн. |
Болгарка GTM AG-125/1100E | 2 360 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →