Дриль-шурупокрут Bosch GSB 18-2-LI Plus Professional 06019E7120
Відео 7Фото 4 |
Bosch GSB 18-2-LI Plus Professional 06019E7120 акк. 2 шт 2 Агод , без фітнес-браслетаакк. відсутній |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSB 18-2-LI Plus Professional 06019E7120
Аккумуляторная ударная дрель-шуруповёрт Bosch GSB 18-2-LI Plus Professiona | 5 200 грн. |
Ударная дрель-шуруповерт Bosch Professional GSB 18-2-LI Plus в чемодане с | 7 199 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Bosch GSB 18-2-LI Plus Professional | 7 199 грн. |
Продукція німецького бренду Bosch високо котирується у всіх галузях промисловості. Шурупокрут GSR 18-2-LI Plus — ідеальне рішення на кожен день для професійного майстра.
Надійність і ергономіка
Інструмент важить небагато, всього 1.5 кг разом з акумулятором на 18В. В руці сидить надійно, зручно, гумові вставки на ручці виключають ковзання, а корпус з високоміцного полімеру здатний витримувати удари і рідкісні випадкові падіння з висоти до півметра.
Виробник подбав навіть про таку, здавалося б дрібниці, як захист шильди, на якій вказано серійний номер моделі, її назва та характеристики. Корисна інформація з часом затирається, що робить проблематичною купівлю запасних частин. Тут це питання вирішене.
Механізми та електрична частина захищені нітрохи не гірше. Двигун обладнаний електронною системою захисту від перевантажень, заклинювання, а акумулятор — від повного розряду та перегріву.
Багатофункціональність
Дві швидкості, високий крутний момент 63 Нм з можливістю регулювання та ударний режим інструменту дають змогу працювати свердлами з максимальним діаметром хвостовика 13 мм і справлятися зі укручуванням саморізів, свердлінням отворів в дереві, металі, свердління з ударом в цеглі, бетоні. Точкова діодне підсвічування і спеціальне кріплення на пояс роблять роботу з інструментом ще більш комфортною.
Шурупокрут комплектується фірмовим кейсом, двома акумуляторами на 2А і зарядним пристроєм.
За весь набір доведеться віддати близько 220 доларів, що не дуже то й дешево в цій ніші, але Bosch є Bosch. І цим все сказано.
Модификації Bosch GSB 18-2-LI Plus Professional 06019E7120
Ціни на Bosch GSB 18-2-LI Plus Professional 06019E7120 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 18-2-LI Plus Professional 06019E7120 | від 5 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSB 18-2-LI Plus Professional 06019E7102 | від 2 999 грн. | 1 пропозиція |