Кухонний ніж Tramontina Cor&Cor 23461/153
Tramontina Cor&Cor 23461/153 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Cor&Cor 23461/153
Усі ціни 12 →TRAMONTINA Кухонний ніж COR & COR для овощей 76 мм White (23461/153) 2 | 179 грн. |
Tramontina 23461/153 | 96 грн. |
Tramontina Cor & Cor 76 мм White (23461/153) Cor&Cor76ммWhite(23461/153) | 105 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Cor&Cor для овочів 76 мм White (23461/153) | 105 грн. |
Ніж для овочів TRAMONTINA COR & COR 23461/153 (76 мм) | 99 грн. |
ще 7 пропозицій
Колірні варіанти:
- Tramontina 23461/103 — чорний
- Tramontina 23461/153 — білий
- Tramontina 23461/233 — синій
- Tramontina 23461/273 — червоний
РекомендуємоПорівняти в таблиці →