Кухонний ніж Tramontina Plenus 23419/103
Tramontina Plenus 23419/103 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23419/103
Усі ціни 10 →Нож TRAMONTINA PLENUS black нож шкуросъемный 76мм инд.блистер (23419/103) | 231 грн. |
TRAMONTINA Кухонний ніж Plenus для чистви овощей 76 мм Black (23419/103) 2 | 189 грн. |
Tramontina 23419/103 | 105 грн. |
Tramontina Plenus Black 76 мм шкірознімний (23419/103) PlenusBlack76ммшкір | 94 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Plenus шкірознімний 76 мм Чорний (23419/103) | 114 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Tramontina Plenus 23419/103
Ціни на Tramontina Plenus 23419/103 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23419/133 | від 92 грн. | 7 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23419/163 | від 105 грн. | 11 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23419/103 | від 94 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →