Змішувач Haiba Adel 001 HB1004
Haiba Adel 001 HB1004 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Adel 001 HB1004
Усі ціни 13 →Змішувач для умивальника одновентильний HAIBA Adel хром латунь HB1004 | 1 310 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba ADEL 001 HB1004 | 1 310 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba ADEL 001 (HB1004) | 1 310 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba ADEL 001 (HB1004) | 1 310 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba ADEL 001 (HB1004) | 1 310 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →