Змішувач Haiba Ceba 002 HB0026
Haiba Ceba 002 HB0026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Ceba 002 HB0026
Усі ціни 13 →Змішувач для гігієнічного душу HAIBA Ceba 002 на біде одноважільний хром л | 1 795 грн. |
Haiba Смеситель для биде Haiba CEBA 002 (HB0026) | 1 795 грн. |
Змішувач для біде Haiba CEBA 002 HB0026 | 1 795 грн. |
Змішувач для біде Haiba CEBA 002 (HB0026) | 1 795 грн. |
Змішувач для біде Haiba CEBA 002 (HB0026) | 1 795 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →