Змішувач Haiba Opus 001 HB0326
Haiba Opus 001 HB0326 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Opus 001 HB0326
Усі ціни 19 →Змішувач для умивальника однозахватний HAIBA OPUS 001 хром латунь HB0326 | 1 608 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba OPUS 001 (HB0326) | 1 608 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba OPUS 001 HB0326 | 1 608 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba OPUS 001 (HB0326) | 1 608 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba OPUS 001 (ST3516) | 1 608 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →