Змішувач Haiba Focus 002 HB0112
Haiba Focus 002 HB0112 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Focus 002 HB0112
Усі ціни 13 →Змішувач для гігієнічного душу HAIBA FOCUS 002 на біде одноважільний хром | 1 698 грн. |
Haiba Смеситель для биде Haiba FOCUS 002 (HB0112) | 1 698 грн. |
Змішувач для біде Haiba FOCUS 002 HB0112 | 1 698 грн. |
Змішувач для біде Haiba FOCUS 002 (HB0112) | 1 698 грн. |
Змішувач для біде Haiba FOCUS 002 (HB0112) | 1 698 грн. |
ще 8 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Haiba Focus 002 HB0112:
- Аератор з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →