Змішувач Haiba Mega 271 HB0288
Haiba Mega 271 HB0288 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Mega 271 HB0288
Усі ціни 12 →Кран на кухню двозахватний HAIBA Mega хром латунь HB0288 | 991 грн. |
Змішувач для кухні Haiba MEGA 271 HB0288 | 991 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba MEGA 271 (HB0288) | 991 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba MEGA 271 (HB0288) | 991 грн. |
Змішувач для кухні HAIBA MEGA 271 | 991 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →