Змішувач Haiba Kub 001 HB3904
Haiba Kub 001 HB3904 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Kub 001 HB3904
Усі ціни 10 →Змішувач для умивальника однозахватний HAIBA Kub сатин нержавіюча сталь HB | 964 грн. |
Haiba Смеситель для раковины HAIBA KUB 001 (HB3904) | 964 грн. |
Змішувач для умивальника HAIBA латунний литий з нержавіючої сталі KUB-001 | 1 056 грн. |
Змішувач для умивальника HAIBA KUB 001 (HB3904) | 964 грн. |
Змішувач для умивальника HAIBA KUB 001 (HB3904) (SR802435) | 964 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →