Змішувач Haiba Opus 001 HB0682
Haiba Opus 001 HB0682 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Opus 001 HB0682
Усі ціни 12 →Змішувач для гігієнічного душу HAIBA OPUS 001 на умивальник із лійкою одно | 2 301 грн. |
Змішувач для умивальника з виходом для гігієнічної лійки Haiba OPUS 001 HB | 2 301 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba OPUS 001 с выходом для гигиен. лейки (H | 2 301 грн. |
Змішувач Для Умивальника Haiba Opus 001 З Виходом Для Гігієни. Лійки (Hb06 | 2 301 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba OPUS 001 з виходом для гігієнічної лійки (H | 2 301 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →