Змішувач Haiba Dominox 140 Euro HB0062
Haiba Dominox 140 Euro HB0062 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Dominox 140 Euro HB0062
Усі ціни 29 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом HAIBA Dominox хром лат | 2 010 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba DOMINOX 140 матовый (HB0063) | 2 183 грн. |
Змішувач для ванни Haiba DOMINOX 140 бронзовий (HB0062) | 2 391 грн. |
Змішувач HAIBA для ванни 140 euro HB0064 | 2 010 грн. |
Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом HAIBA Dominox 140 сати | 2 183 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →