Змішувач Haiba Dax 003 HB3901
Haiba Dax 003 HB3901 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Dax 003 HB3901
Усі ціни 10 →Змішувач для душу одноважільний HAIBA DAX сатин нержавіюча сталь з душовим | 1 310 грн. |
Haiba Смеситель для ванны HAIBA DAX 003 (HB3901) | 1 310 грн. |
Змішувач для душу HAIBA DAX 003 (HB3901) | 1 310 грн. |
Змішувач для душа HAIBA DAX 003 (HB3901) | 1 310 грн. |
Змішувач для душу HAIBA DAX 003 (HB3901) (SR802427) | 1 310 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →