Змішувач Haiba Gudini 001 HB0838
Haiba Gudini 001 HB0838 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Gudini 001 HB0838
Змішувач для умивальника однозахватний із високим виливом HAIBA GUDINI 001 | 2 807 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba GUDINI 001 высокий (HB0838) | 2 807 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba GUDINI 001 високий (HB0838) | 2 807 грн. |
Змішувач для умивальника однозахватний із високим виливом HAIBA GUDINI 001 | 2 807 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba GUDINI 001 (HIGH) HB0838 | 2 246 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →