Змішувач Haiba Ceba 006 Euro HB0030
Haiba Ceba 006 Euro HB0030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Ceba 006 Euro HB0030
Усі ціни 11 →Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом HAIBA Ceba 006 хром ла | 2 509 грн. |
Змішувач для ванни Haiba CEBA 006 HB0030 | 2 509 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba CEBA 006 (HB0030) | 2 509 грн. |
Змішувач для ванни Haiba CEBA 006 (HB0030) | 2 509 грн. |
Змішувач для ванни Haiba CEBA 006 (HB0030) | 2 509 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Haiba Ceba 006 Euro HB0030:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →