Змішувач Haiba Enio 018 HB0891
Haiba Enio 018 HB0891 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Enio 018 HB0891
Усі ціни 13 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA ENIO 018 хром латунь HB0891 | 2 565 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba ENIO 018 (HB0891) | 2 565 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba ENIO 018 (HB0891) | 2 565 грн. |
Змішувач для кухні Haiba ENIO 018 (HB0891) | 2 565 грн. |
Змішувач Для Кухні Haiba Enio 018 (Hb0891) | 2 565 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →