Всесезонна шина Hankook Dynapro ATM RF10 205/80 R16 104T
Відео 13Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Hankook Dynapro ATM RF10 205/80 R16 104T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Dynapro ATM RF10 205/80 R16 104T
Усі ціни 7 →Hankook DYNAPRO AT-M RF10 205/80 R16 104T XL (9032034440) | 5 720 грн. |
Hankook Dynapro AT-M RF10 205/80 R16 104T | 5 152 грн. |
HANKOOK DYNAPRO ATM RF10 205/80 R16 104T | 4 422 грн. |
Hankook DynaPro ATM RF10 205/80 R16 104T XL 1018760 | 4 393 грн. |
Hankook DynaPro ATM RF10 205/80 R16 104T XL | 4 765 грн. |
Hankook DYNAPRO AT-M RF10 205/80 R16 104T XL (9030362981) | 5 720 грн. |
Hankook DYNAPRO AT-M RF10 205/80 R16 104T (8051527874) | 8 260 грн. |
0 2 11 32 |
Износостойкая ,неплохо ведёт себя в посредственных говнах ,малошумная,крепкая боковина. зимой ездить очень осторожно ! користуюся Hankook Dynapro ATM RF10 265/75 R16 114T місяць і більше |
советую отличная резина для активных людей резина офигенная взял на лето манера езды 50*50 на трассе не шумит на бездорожье сьезжаю смело иногда даже не подкл полный привод мороз ниже 5 дубеет користуюся Hankook Dynapro ATM RF10 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 2 з 48 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Проехал 95000 км и ещё не убил.Порезы есть,проколов нет.В принципе нужно менять,но пока терпит.