Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 205/60 R16 92V
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 205/60 R16 92V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 205/60 R16 92V
Hankook Ventus Prime 4 K135 205/60 R16 92V | 6 210 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 205/60 R16 92V 1028694 | 5 112 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 205/60 R16 92V | 5 466 грн. |
користуюсь шинами Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V вже протягом кількох місяців і в цілому залишився задоволений їхньою роботою. Це хороші шини для повсякденного використання, які забезпечують хороші характеристики на сухому та мокрому покритті. Керованість: шини Hankook Ventus Prime4 мають хорошу керованість і точно передають команди водія.
Стійкість на мокрому покритті: мають хорошу стійкість на мокрому покритті і не схильні до аквапланування. Комфорт: забезпечують комфортну їзду та не створюють лишнього шуму. є трохи дорогими. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 205/60 R16 92V
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 205/60 R16 92H | від 3 550 грн. | 20 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/60 R16 92V | від 5 112 грн. | 3 пропозиції | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/60 R16 96V | від 5 115 грн. | 5 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 205/60 R16 96W | від 3 986 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →