Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 205/60 R16 92V
Відео 6Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 205/60 R16 92V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 205/60 R16 92V
Усі ціни 31 →Шина Michelin Primacy 4+ 205/60 R16 92V | 5 015 грн. |
Michelin Primacy 4+ 205/60 R16 92V | 5 042 грн. |
Michelin Primacy 4 Plus (205/60R16 92V) | 5 030 грн. |
Michelin PRIMACY 4+ 205/60 R16 92V FR (9061979748) | 7 860 грн. |
Michelin Primacy 4+ 205/60 R16 92V | 6 175 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 205/60 R16 92V
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 205/60 R16 92H | від 4 341 грн. | 41 пропозиція | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/60 R16 92V | від 4 996 грн. | 31 пропозиція | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/60 R16 96H | від 5 725 грн. | 33 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 205/60 R16 96W | від 6 543 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →