Літня шина Michelin e.Primacy 205/60 R16 92V
Відео 12Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Michelin e.Primacy 205/60 R16 92V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin e.Primacy 205/60 R16 92V
Усі ціни 30 →Шина Michelin e.Primacy 205/60 R16 92V | 4 761 грн. |
Michelin e.Primacy 205/60 R16 92V | 4 946 грн. |
Michelin E PRIMACY 205/60 R16 92V (8057904488) | 9 880 грн. |
Michelin e.Primacy 205/60 R16 92V | 6 574 грн. |
Michelin e.Primacy (205/60R16 92V) | 4 776 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin e.Primacy 205/60 R16 92V
Ціни на Michelin e.Primacy 205/60 R16 92V |
---|---|---|---|---|
Michelin e.Primacy 205/60 R16 92H | від 4 560 грн. | 33 пропозиції | ||
Michelin e.Primacy 205/60 R16 92V | від 4 751 грн. | 30 пропозицій | ||
Michelin e.Primacy 205/60 R16 96H | від 6 115 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin e.Primacy 205/60 R16 96W | від 6 720 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →