Гігієнічний набір Hansgrohe Bidette S 29230000
Фото 6 |
Hansgrohe Bidette S 29230000 |
|
Поворотний з'єднувач запобігає заплутуванню душового шлангу. Грязеуловлюючий фільтр, що промивається. З клапаном зворотного току води.
Гігієнічний набір призначений для настінної установки та підключення до холодної води. Перед тим, як поставити гігієнічну лійку у тримач, необхідно перекрити запірним вентилем подачу води для уникнення протікання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Bidette S 29230000
Усі ціни 32 →Гігієнічний душ (на холодну воду) Hansgrohe Bidette 1jet S EcoSmart чорний | 7 278 грн. |
Гігієнічний душ (на холодну воду) Hansgrohe Bidette 1jet S EcoSmart+ зі шл | 3 940 грн. |
Комплект для гігієнічного душу з підключенням HANSGROHE S EcoSmart+ із бід | 5 201 грн. |
Гігієнічний душ для холодної води Hansgrohe Bidette S (29230000) 29230000 | 5 201 грн. |
Гигиенический душ Hansgrohe Bidette 1jet S Eco Smart (29230000) 195636 | 5 201 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →