Душовий набір Hansgrohe Raindance Select E 150 27293000
Hansgrohe Raindance Select E 150 27293000 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select E 150 27293000
Душова система з термостатом Hansgrohe Raindance Select E 150 хром 2729300 | 7 699 грн. |
Система з термостатом HANSGROHE RAINDANCE SELECT E 27293000 | 5 360 грн. |
Душевая система с термостатом Hansgrohe Raindance Select E 150 хром 272930 | 30 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →