Душова система Hansgrohe Crometta E 240 27298000
Відео 2Фото 2 |
Hansgrohe Crometta E 240 27298000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta E 240 27298000
Усі ціни 28 →Душова система для ванни з термостатом Hansgrohe Crometta E 240 1jet Showe | 25 214 грн. |
Душова система з термостатом Hansgrohe Crometta E Showerpipe 240 1jet (кол | 21 180 грн. |
Душова система із термостатом HANSGROHE CROMETTA E із верхнім душем та вил | 27 123 грн. |
Душова система с термостатом Hansgrohe CROMETTA E 240 1jet Showerpipe (272 | 25 214 грн. |
Душевая система HANSGROHE Crometta E 240 1jet Showerpipe (27298000) 194022 | 25 214 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Crometta E 240 27298000:
- Регульований кут встановлення верхнього душу
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →