Ручна лійка Hansgrohe Pulsify E 100 EcoSmart+ 24321000
Відео 1Фото 36 |
Hansgrohe Pulsify E 100 EcoSmart+ 24321000 |
|
Різьбове з'єднання — G 1/2". Підходить для проточних водонагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Pulsify E 100 EcoSmart+ 24321000
Усі ціни 15 →Душова лійка-трубка HANSGROHE Pulsify E EcoSmart+ 230x25мм пластикова брон | 4 218 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Pulsify E 100 EcoSmart+ шліфована бронза (24321140) 2 | 4 218 грн. |
Ручний душ HANSGROHE PULSIFY E ECOSMART / бронза (24321140) | 4 218 грн. |
Лійка для душу Hansgrohe Pulsify E 100 1jet EcoSmart+ (колір - шліфована б | 4 218 грн. |
Душова лійка-трубка HANSGROHE Pulsify E EcoSmart+ 230x25мм пластикова біла | 3 941 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →