Душова система Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 EcoSmart 26097000
Фото 5 |
Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 EcoSmart 26097000 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Регульований кут нахилу верхнього душу. Запобіжний обмежувач спрацьовує за 40 °C. Регульований обмежувач температури гарячої води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Мінімальний робочий тиск: 1 бар.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 EcoSmart 26097000
Усі ціни 29 →Душова система з термостатом Hansgrohe Vernis Shape EcoSmart чорний матови | 30 300 грн. |
Душова система з термостатом Hansgrohe Vernis Shape EcoSmart (колір - хром | 16 100 грн. |
Душова система із термостатом HANSGROHE Vernis Shape Showerpipe EcoSmart і | 22 549 грн. |
Душова система з термостатом Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 EcoSmar | 30 300 грн. |
Душевая система Hansgrohe Vernis Shape (26097670) 200449 | 30 300 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →