Душовий набір Hansgrohe Pulsify E 100 EcoSmart 24381000
Відео 1Фото 17 |
Hansgrohe Pulsify E 100 EcoSmart 24381000 |
|
Поворотна душова стійка для ліво- та правобічної установки. Регульований кут нахилу ручного душу. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Pulsify E 100 EcoSmart 24381000
Усі ціни 17 →Душовий набір HANSGROHE Pulsify E EcoSmart+ із ручною лійкою, шлангом та с | 19 696 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Pulsify E 100 1jet EcoSmart+ білий матовий (243 | 19 696 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Pulsify E 100 1jet EcoSmart+ 90 см, Matt White (24 | 19 696 грн. |
Душовий набір HANSGROHE PULSIFY E ECOSMART / 90см / штанга / хром (2438100 | 14 067 грн. |
Hansgrohe Pulsify E 100 1Jet Ecosmart+ Czarny Matowy 24381670 | 15 240 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →