Ручна лійка Hansgrohe Pulsify S 100 EcoSmart+ 24126000
Фото 20 |
Hansgrohe Pulsify S 100 EcoSmart+ 24126000 |
|
Різьбове з'єднання — G 1/2". Підходить для проточних водонагрівачів. Має грязеуловлюючий фільтр, який можна промивати.
Мінімальний робочий тиск: 0,5 бар.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Pulsify S 100 EcoSmart+ 24126000
Усі ціни 7 →Душова лійка-трубка HANSGROHE Pulsify S EcoSmart+ 218x24мм пластикова хром | 2 812 грн. |
Ручний душ HANSGROHE PULSIFY S ECOSMART / бронза (24126140) | 4 218 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Pulsify S EcoSmart+ чорний матовий (24126670) | 3 941 грн. |
Душова лійка-трубка HANSGROHE Pulsify S EcoSmart+ 218x24мм пластикова хром | 2 812 грн. |
Ручний душ HANSGROHE PULSIFY S ECOSMART / хром (24126000) | 2 812 грн. |
Ручний душ HANSGROHE PULSIFY S ECOSMART / чорний / матовий (24126670) | 3 941 грн. |
Ручний душ HANSGROHE PULSIFY S ECOSMART / білий / матовий (24126700) | 3 941 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →