Гігієнічний набір Hansgrohe Hygienic Shower 32129000
Відео 1Фото 5 |
Hansgrohe Hygienic Shower 32129000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Hygienic Shower 32129000
Усі ціни 37 →Гігієнічний душ Hansgrohe Shower Bidette хром 32129000 | 3 097 грн. |
Гігієнічний набір для біде Hansgrohe 32129000 | 2 990 грн. |
Гігієнічний набір Hansgrohe Shower Bidette (140961) 140961 | 3 644 грн. |
Комплект для гігієнічного душу HANSGROHE із бідетою, тримачем та шлангом 1 | 3 644 грн. |
Гігієнічний душ Hansgrohe (32129000) 32129000 | 3 644 грн. |
ще 20 пропозицій
полjмався через 3 місяці!!!((( я втратив чек і паспорт...гарантія ек((( у момент відключення центральної води (вечір суботи) дружина забула вимкнути змішувач - затопили сусідів((( через пискиного душу влетіли)(( ( ремонтники від супермаркету - повні лабухи((( розібратися боюся - матеріал нутрощів - кволий пластик((( ????? клавіша заклинилася, не реагує на вимкнення користуюся Hansgrohe Hygienic Shower 32129000 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Hygienic Shower 32129000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →