Верхній душ Hansgrohe Pulsify S 260 EcoSmart 24141000
Відео 1Фото 14 |
Hansgrohe Pulsify S 260 EcoSmart 24141000 Pulsifyвеликий верхній душ |
|
Знімний душовий диск для легкого чищення верхнього душу. Підходить для проточних водонагрівачів. Система Fast Drain: злив води із душу під кутом 10°.
Установка на стелю або стіну.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Pulsify S 260 EcoSmart 24141000
Усі ціни 31 →Верхній душ Ø260 мм Hansgrohe Pulsify EcoSmart, 1 вид струменя (колір - бі | 18 003 грн. |
Лійка для верхнього душу HANSGROHE Pulsify EcoSmart кругла 260мм пластиков | 14 052 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Pulsify S 260 1jet EcoSmart чорний матовий (24141670 | 18 275 грн. |
Hansgrohe Верхній душ Pulsify 260 1jet EcoSmart Matt White (24141700) | 18 275 грн. |
Hansgrohe Pulsify Głowica 260 1jet EcoSmart chrom 24141000 | 9 920 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →