Ручна лійка Hansgrohe PuraVida 28557000
Відео 1Фото 3 |
Hansgrohe PuraVida 28557000 |
|
Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe PuraVida 28557000
Усі ціни 10 →Душова лійка Hansgrohe PuraVida хром / білий 28557400 | 9 050 грн. |
Ручний душ Hansgrohe PuraVida 150 3jet (28557000) 28557000 | 6 668 грн. |
Hansgrohe Лійка PuraVida 150 3jet Chrome (28557000) | 9 050 грн. |
Ручний душ Hansgrohe PuraVida 150 3jet хромована біла (28557400) 28557400 | 9 050 грн. |
Hansgrohe Ручной душ PuraVida 150 3jet, ½’ Hansgrohe PuraVida 28557000 | 9 050 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe PuraVida 28557000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →